مجوزهای سایت ,

menuordersearch
jujekeshi.ir
چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۹۴
مجوزهای سایت

 مشهد برق دارای نماد اعتماد الکترونیک از سازمان صنعت، معدن و تجارت میباشد.

برای اطمینان از عملکرد مشهد برق بر روی عکس زیر کلیک نمایید:

مجوز شرکت مشهد برق جوجه کشی

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف  وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت ها داده می‌شود.

نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی وبگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد. و مجددا قابل تمدید میباشد.

نماد دائم یک ستاره: : اعطای نماد دائم، مستلزم احراز مجموعه‌ای از معیارهاست.

قوانین و آئین‌نامه‌ها: آگاهی از حقوق مصرف‌کننده حق تمامی شهروندان است. با مطالعه و آگاهی از قوانین، در خریدها می‌توانیم موارد قانونی را از فروشندگان مطالبه نماییم.

هدف از اعطای نماد اعتمادالکترونیکی: هدف از تدوین این سند تشریح جزییات کلیه فرایندهای مربوط به ارزیابی کسب و کارهای اینترنتی، شاخص‌های ارزیابی و اعطای نماد اعتماد الکترونیک بر اساس شاخص‌های مذکور، به علاوه نحوه نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های کسب و کارهای اینترنتی و رسیدگی به تخلفات آنها و نیز شکایات مصرف‌کنندگان می‌باشد..

نکات دریافت نماد اعتماد الکترونیکی: 
امکان کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیک وجود داشته باشد.
با عرض تاسف بعضی از طراحی سایت‌ها صرفاً از علامت نماد اعتماد الکترونیک بهره می‌برند و این نماد حالتی تزیینی و فریبکارانه برای آن‌ها دارد (که بنا به ضوابط در صورتی که این نحوه گذاشتن نماد در سایتی دیده شود مورد پیگرد قانونی خواهد بود) دقت کنید که این وقتی بر روی این نماد قرار می‌گیرید قابلیت کلیک شدن را داشته باشد و بعد از کلیک بر روی آن بایست بتوانید داخل سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیک بشوید که با آدرس اینترنتی http: //www. enamad. ir شناخته می‌شود و می‌توانید در این سایت سایت‌های با مجوز رسمی این مرکز را ببینید.
همواره پیش از پرداخت نشانی اینترنتی بالای صفحه سایت را بررسی نمایید. این آدرس اینترنتی بایست به بانک مربوطه تعلق داشته باشد و به صورت دقیق همان نشانی اینترنتی بانک در آنجا نوشته شده باشد.
در صفحه پرداخت که برایتان گشوده می‌شود قبل از هرکاری و پیش از داخل شدن داده‌ها کد کپچا را رفرش و لود دوباره نمایید. (کدی که به منظور معلوم شدن هویت شما بوده و از ورود ربات‌ها جلوگیری می‌کند و بایست مطابق با آنچه در کادر آمده نوشته شود) غالباً در صفحه‌های تقلبی این کدها قابلیت رفرش را ندارند.
منظور از کد کپچا همان کدی است که مطابق عکس زیر از شما میخواهد که عبارت تصویر را وارد نمایید:

کد کپچا
 

تعهدات دارنده نماد اعتماد الکترونیکی:
دارنده نماد اعتماد الکترونیکی موظف است:
تمامی تعهدهای مندرج در این دستورالعمل و پیوست‌های آن و همچنین مفاد متن تعهدنامه‌ای که هنگام صدور نماد اعتماد به صورت رسمی از ایشان اخذ شده است را در تمام مدت فعالیت و اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی به طور کامل و دقیق رعایت نمایند.
هرگونه تغییر در کسب و کار در خصوص شاخص‌های اعطای نماد اعتماد را در اسرع وقت به مرکز اعلام نمایند.
تجهیزهای استاندارد مورد تأیید مرکز را به کار گیرد.
به مکاتبات –اعم از الکترونیکی و فیزیکی-و اخطارهای صادره از سوی مرکز و دستگاه‌های نظارتی، حداکثر طی دو روز کاری پاسخ دهد.
اطلاع‌ها، گزارش‌ها و کلیه مستندهای درخواستی مرکز و دستگاه‌های نظارتی را در مدت زمان ابلاغ شده ارائه نماید.
در زمان تعلیق نماد اعتماد از قبول تعهدات جدید خودداری نمودهو مطابق دستورالعملهای ابلاغی و با هماهنگی مرکز، صرفاً به ارائه تعهدات قبلی عمل نماید. در غیر اینصورت، نماد اعتماد وی ابطال خواهد شد.
احکام صادره از سوی کمیته نظارتی را به صورت کامل و دقیق اجرا نماید.
کلیه شرایط لازم جهت ورود بازرسان به کلیه اماکن و محل‌های فعالیت و دسترسی به تجهیزهای مرتبط با موضوع فعالیت را بنا به تشخیص مرکز، جهت انجام وظایف نظارتی برای مرکز فراهم آورد.
شخص حقوقی دارنده نماد اعتماد موظف است قبل ازهر گونه تغییر در اساسنامه، امور مربوطه به مدیریت، نام و نشان، موضوع و محل فعالیت خود را به اطلاع مرکز رسانیده و تائیدیه لازم را دریافت نماید، در غیر اینصورت نماد اعتماد شرکت توسط مرکز به مدت دو ماه تعلیق، و در صورت استمرار، نماد اعتماد ابطال خواهد شد.
چنانچه در اشخاص حقوقی، دارنده نماد اعتماد یا مدیرعامل محجور شود یا فوت نماید، هیئت مدیره موظف است مراتب را تا ۱۵ روز به صورت کتبی به مرکز اعلام، و تا یک ماه نسبت به جایگزینی مدیر عامل واجد شرایط اقدام نماید. در غیر اینصورت نماد اعتماد به مدت دو ماه تعلیق می‌شود و اگر در مدت یاد شده شرایط مورد نظر را فراهم ننماید، نماد اعتماد شرکت ابطال خواهد شد.
چنانچه شخص حقیقی دارنده نماد اعتماد قصد واگذاری کسب و کار به غیر را داشته باشد، موظف است مراتب را تا ۴۸ ساعت به صورت کتبی به مرکز اعلام نماید و تا یک ماه نسبت به معرفی مالک جدید کسب و کار اقدام و موافقت مرکز را اخذ نماید. در این مدت نماد اعتماد تعلیق می‌شود و درغیراینصورت، نماد اعتماد الکترونیکی ابطال خواهد شد.[۷]

 دستگاه جوجه کشی در مشهد
گوگل پلاسکلوپ
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

9 نظر
سجاد موسوی
پنج شنبه دوم خرداد ۹۸
پاسخ
(0)
()
سجاد موسوی
سلام اقاي زنده دل.ايا ميتوانيم دستگاه ۱۲تايي شتر مرغ را در محيطي با دماي۳۰درجه و رطوبت ۳۰درصد قراد داد؟؟
پاسخ مدیر سایت
سلام.خیر.دمای محیط باید ۲۵درجه باشد و رطوبت زیر ۲۰درصد.اگر رطوبت بالا باشد باید کولر گازی داشته باشید
پاسخ مدیر سایت
علی ستاریه
چهارشنبه نهم خرداد ۹۷
پاسخ
(1)
(1)
علی ستاریه
با عرض سلام و خسته نباشيد اگه بخوام محصولي رو که خريد مي کنم از طريق پست معمولي ارسال بشه بايد کدوم گزينه رر اانتخاب کنمو اينکه ايا ميشه چند تا محصول مجزا رو با يه پست برام ارسال کنين؟
پاسخ مدیر سایت
سلام.ممنون.همچنین برای ارسال پست معمولی گزینه پست سفارشی را انتخاب فرمایید.(پست سفارشی بین 7 تا 10 روز زمان خواهد برد) اما هزینه پست پیشتاز بیشتر بوده ولی بین 2 الی 3 روز کاری تحویل خواهد شد. بله امکان انتخاب چندین قلم جنس و ارسال آنها وجود دارد
پاسخ مدیر سایت
اذرموزیک تبریز
چهارشنبه بیستم دی ۹۶
پاسخ
(1)
(1)
اذرموزیک تبریز
سلام وقت همچون بخير من صادقي هستم ازتبريزتقديروتشکروقدرداني دارم ازمديريت وپرسنل ووتماميه زحمت کشان اين شرکت .ارزو دارم هميشه موفق وپيروز باشيد......
پاسخ مدیر سایت
سلام.انشاالله که از دستگاه خریداری شده راضی بوده و از جوجه کشی لذت ببرید.
پاسخ مدیر سایت
علی حسینی
جمعه بیست و هفتم مرداد ۹۶
پاسخ
(4)
(2)
علی حسینی
سلام واقعا ممنون بابت تعهدات شما.کالای سفارشی را تحویل گرفتم (کنترلر فوق هوشمند) و با نصب آن بر روی دستگاه جوجه کشی شرکت.... که بهتر است اسم آن را نیاورم، راندمان بسیار بالایی گرفتم.انشاالله همیشه موفق باشید
امید عابدینی
شنبه بیست و ششم فروردین ۹۶
پاسخ
(6)
(2)
امید عابدینی
با سلام و خسته نباشید فراوان خدمت شما سروران گرامی . واقعا دستتان درد نکنه . ممنون از زحماتتان. من هنوز از دستگاهتان استفاده نکردم ولی مطالب و توضیحاتی که در سایت گذاشتید بسیار عالی است . و تصمیم دارم یک عدد از شما خریداری کنم ولی ناراحت نشید انشاالله که دستگاهتان هم همانطور که تعریف و توضیح میدهید باشد. در ضمن اگر برای دربهای دستگاه یه عدد قفل هم بگذارید خیلی خوب میشود. امینیتش بالاتر که کسی باز نکنه.

آدرس کارگاه: مشهد - بین میدان شهید فهمیده و میدان سپاد- اول جاده خین عرب - شهید طرحچی 1 - انتهای یاس2 - سه راهی سمت چپ- اولین قطعه داخل خیابان 15 متری ستایش -پلاک 101 - مشهد برق
05136110460(تماس ۱۰ الی ۱۴ و ۱۶:۳۰ الی ۲۱:۳۰)
09156851224 (تماس،واتزاپ،تلگرام)
کانال تلگرام مشهد برق: mashhad_bargh@