ضمن عرض تبریک سال جدید، تمامی قیمت ها و موجودی های سایت به روز میباشد و سفارش هایی که در تعطیلات نوروز ثبت شوند در تاریخ 99/1/23 ارسال خواهند شد

تایید
menuordersearch
jujekeshi.ir

قوانین

(39)
(4)
قوانین

با عرض سلام و تبریک سال 1398 به همه همراهان عزیز

سالی که گذشت یکی از پرتلاطم ترین سال هایی بود از ابتدای شروع به کار مشهد برق پشت سر گذاشتیم، با همه مشکلات و اتفاقات خوب و بد، خدا را شاکریم و امیدواریم در سال جدید و سال های پیش رو بتوانیم با سرعت بیشتری به اهدافمان برسیم. 

 

با آرزوی سالی خوش و پر برکت برای شما

مدیریت مشهد برق

 

توجه: کارگاه هر ساله از تاریخ بیست و ششم اسفند همان سال تا چهاردهم فروردین ماه سال بعد، به دلیل انبارگردانی ارسال کالا ندارد.(کالاهایی نظیر کنترلر و فن و شانه و....) البته سفارش هایی که قبل از این تاریخ جهت خرید دستگاه جوجه کشی ثبت شده باشند، نهایتا تا تاریخ بیست و هشتم اسفند ماه ارسال میشوند.

توجه: به دلیل کلی فروشی، سفارش های زیر 100 هزار تومان، ممکن است با تاخیر انجام شود. بنابراین در صورتی که مبلغ سفارش شما کمتر از یکصد هزار تومان میباشد، و برای دریافت کالای خود عجله دارید، قبل از خرید با ما به صورت تلفنی هماهنگ نمایید که در صورتی که ترافیک سفارش ها زیاد نباشد، سفارش سریعا برای شما ارسال گردد.در غیر این صورت، مشهد برق هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال نخواهد داشت و به هیچ عنوان امکان استرداد مبلغ کالا وجود ندارد.


شرایط و قوانین سایت در مورد هزینه ارسال و همچنین (روش خرید و پرداخت وجه در محل):
 

توجه: این روش فقط مخصوص خرید دستگاه جوجه کشی میباشد و برای خرید سایر وسایل بایستی قبل از ارسال کالا، مبلغ آن تسویه شود.
در صورتی که قصد خرید دستگاه جوجه کشی دارید و تمایل دارید مبلغ کالا را در زمان تحویل کالا در باربری تسویه نمایید، میتوانید یک مبلغ به عنوان بیعانه پرداخت نمایید و مابقی مبلغ را در زمان تحویل کالا پرداخت نمایید.
لازم به ذکر است که این مبلغ بیعانه فقط جهت جلوگیری از سفارشات کاذب میباشد.به عنوان مثال مشتری یک دستگاه سفارش میدهد و در زمان خرید بیعانه پرداخت نمیکند، بعد از اینکه کالای درخواستی مشتری ارسال میشود، مشتری به هر دلیلی (مثلا نداشتن پول و یا انصراف از خرید ویا غیره) سفارش خود را تحویل نمیگیرد، بنا براین شرکت متحمل یک هزینه رفت و برگشت خواهد شد.
بنابر این برای جلوگیری از این سری اقدامات، مشتری در زمان خرید یک مبلغ به عنوان بیعانه پرداخت میکند و مابقی مبلغ را در زمان تحویل کالا تسویه خواهد نمود.
مبلغ این بیعانه بستگی به ظرفیت و حجم دستگاه و قیمت دستگاه و هزینه باربری و مسافت تا مقصد دارد، به عنوان مثال برای یک دستگاه به مبلغ  دو میلیون تومان و برای مقصد شیراز مبلغ پانصد هزار تومان بیعانه پرداخت خواهد شد.
روش خرید به این صورت میباشد که بعد از تماس تلفنی با فروشگاه (05136110460  -  09156851224) و هماهنگی های انجام شده، مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت خواهید کرد. به عنوان مثال پانصد هزار تومان (با توجه یه ظرفیت دستگاه، و هماهنگی با فروشگاه). سپس کالای شما بسته بندی و ارسال خواهد شد. بعد از رسیدن کالا به مقصد،  باربری با شما تماس خواهد گرفت و آدرس باربری را جهت تحویل به شما اعلام خواهد کرد. بعد از مراجعه مشتری به باربری و مشاهده کالا، بایستی مشتری مبلغ باقیمانده کالا را به همان شماره حسابی که بیعانه واریز نموده، واریز نماید. سپس باربری با شرکت تماس خواهد گرفت و تائیدیه پرداخت را از مسئول حسابداری شرکت خواهد گرفت و بعد از این فرآیند کالا تحویل مشتری خواهد شد.

 

توجه: نصف هزینه ارسال تا یک مسیر توسط شرکت پرداخت میشود. به عنوان مثال اگر شخصی از شیراز دستگاه سفارش دهد، با توجه به اینکه از مشهد به شیراز ماشین به صورت مستقیم وجود دارد، دستگاه مستقیما از مشهد به شیراز ارسال شده و نصف هزینه ارسال نیز در زمان ارسال توسط شرکت به باربری پرداخت میشود و نصف دیگر هزینه ارسال را مشتری در مقصد پرداخت خواهد کرد. ولی در صورتی که به عنوان مثال مشتری از شهرستان آباده از توابع استان فارس دستگاه سفارش دهد، با توجه به اینکه از مشهد به شهرستان آباده به صورت مستقیم ماشین وجود ندارد، دستگاه به شیراز ارسال شده و سپس از شیراز به شهرستان آباده ارسال خواهد شد. لذا شرکت نصف هزینه ارسال از مشهد به شیراز را در زمان تحویل کالا به باربری پرداخت میکند و نصف هزینه ارسال از مشهد به شیراز را مشتری پرداخت خواهد کرد و تمام هزینه ارسال از شیراز تا شهرستان آباده توسط مشتری پرداخت خواهد شد.


در ضمن هزینه انبارداری مقصد، به عهده مشتری میباشد و شرکت فقط هزینه انبارداری مبدا و هزینه ارسال تا مقصد را پرداخت خواهد کرد.

شرایط و قوانین استفاده از خدمات  مشهد برق:
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه مشهد برق به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی مشهد برق و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مشهد برق از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌ های قبلی محسوب می‏‌ شود.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های فروشگاه مشهد برق منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی مشهد برق تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مشهد برق اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی مشهد برق استفاده می ‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می ‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی مشهد برق ایمیل می ‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می ‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی مشهد برق به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی مشهد برق برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی مشهد برق را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 300086391 تنها شماره‌ ای  است که فروشگاه اینترنتی مشهد برق از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی مشهد برق، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی مشهد برق است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@mashhadbargh.ir اطلاع دهید. همچنین 300086391، تنها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی مشهد برق را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌ های شما از طریق این شماره وجود ندارد.
تذکر: در زمان ثبت نام و خرید کالا در صورتی برای شما پیامک یا sms ارسال خواهد شد، که شما پیام های تبلیغاتی (انبوه) خود را مسدود نکرده باشید
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی مشهد برق به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی مشهد برق متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن ‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی مشهد برق، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌ دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی مشهد برق، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی مشهد برق جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی مشهد برق محسوب می ‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی مشهد برق است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی مشهد برق محفوظ می ‏‌دارد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش ‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی مشهد برق به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏ دهد و لیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌ ‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی مشهد برق به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌ گیرند. فروشگاه اینترنتی مشهد برق همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می ‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی مشهد برق به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏ گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی مشهد برق محفوظ است و یا مشتری می ‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی مشهد برق مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌ ‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌ ‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌ ‏گیری، پردازش و ارسال می‌ ‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی مشهد برق محفوظ است.

روش خرید برای خرید از فروشگاه، پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مشهد برق مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . مجوزها کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
logo-samandehi
آدرس دفتر جهت خرید کنترلر: مشهد - بین امامت 7 و 9 - پاساژ عمارت - طبقه اول - واحد 301
آدرس انبار جهت بازدید و خرید دستگاه جوجه کشی: مشهد - بین میدان شهید فهمیده و میدان سپاد - شهید طرحچی 1(چراغچی ۴۹) مشهد برق
05136110460(تماس ۱۰ الی ۱۴ و ۱۶ الی 20)
09156851224 (تماس،واتزاپ،تلگرام)
کانال تلگرام مشهد برق: mashhad_bargh@
telegram