روش نطفه سنجی

(10)
(2)
روش نطفه سنجی

آموزش نطفه سنجی دقیق 

چنانچه دستگاه نطفه‌ سنج در اختیار دارید، شب هفتم چراغ اتاق را خاموش کنید و تخم‌ ها را تست کنید. تخم‌ هایی که کاملاً شفاف باشند فاقد نطفه بوده و تخم‌ هایی که دارای رگ‌ های خونی و یک نقطه مشکی رنگ (سرجوجه) باشند، دارای نطفه هستند، لذا تخم‌ های بدون نطفه را از دستگاه خارج کنید، زیرا تولید گاز سمی می‌کنند. بعد از اتمام عملیات نطفه‌ سنجی مجددا دستگاه را روشن کنید و مطمئن شوید دمای دستگاه تنظیم است.
البته نکته خیلی مهم این است که در زمان نطفه سنجی، دمای اتاق را گرم کنید که در حین نطفه سنجی، به تخم ها و جنین شوک وارد نشده و باعث مرگ جنین نشود.

روش نطفه سنجی
نطفه سنجی جوجه کشی
نحوه نطفه سنجی از تخم نطفه دار
روش نطفه سنجی ماشین جوجه کشی
روش جدا کردن تخم بدون نطفه جوجه کشی
نطفه سنجی در ماشین جوجه کشی

مشاهده فیلم آموزش نطفه سنجی و جدا کردن تخم های بدون نطفه از نطفه دار


 
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . راهنمای سایت برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ضمانت اصل بودن کالا کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
تایید
logo-samandehi
آدرس کارخانه: مشهد - بین میدان شهید فهمیده و میدان سپاد- اول جاده خین عرب - شهید طرحچی 1 - انتهای یاس2 - سه راهی سمت چپ- اولین قطعه داخل خیابان 15 متری ستایش -پلاک 101 - مشهد برق
05136110460 (7خط)
09156851224
تلگرام : 09156851224 زنده دل
کانال تلگرام شرکت: mashhad_bargh@
telegram