menuordersearch
jujekeshi.ir

درباره مشهد برق

درباره مشهد برق

در ابتدا در صورت تمایل، برای ورود به کانال تلگرام مشهد برق روی لینک زیر کلیک نمایید.در صورت عضویت در کانال تلگرام مشهد برق، از تازه ترین خبر ها و قیمت ها و محصولات جدید ما مطلع خواهید شد:

عضویت در کانال تلگرام مشهد برق


فروشگاه مشهد برق دارای نماد اعتماد الکترونیک از سازمان صنعت، معدن و تجارت  میباشد.

برای اطمینان از صحت مجوز فروشگاه مشهد برق بر روی عکس زیر کلیک نمایید:

مجوز شرکت مشهد برق جوجه کشی

 

همچنین فروشگاه مشهد برق دارای تائیدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد:

 

مجوز شرکت جوجه کشی مشهد برق

توجه: برای خرید حضوری دستگاه جوجه کشی، همه روزه از ساعت 9 صبح  تا 5:30 عصر، به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید.
(به جز روز های تعطیل رسمی.... همچنین پنج شنبه ها تا ساعت 4 عصر...)
با توجه به زیارتی بودن مشهد مقدس، و خیل عظیم مسافران به شهر مشهد مقدس، و از طرفی عدم اعتماد کامل بسیاری از مشتریان در مورد خرید اینترنتی، در صورتی که مسافر هستید و قصد خرید در روز های تعطیل دارید، با مدیریت هماهنگ نمایید تا جهت رفاه حال شما عزیزان، پرسنل مشهد برق برای تحویل در محل فروشگاه حضور داشته باشند)


آدرس فروشگاه مشهد برق: مشهد - میدان شهید فهمیده - شهرک صنعتی خین عرب - شهید طرحچی 1 (چراغچی 49) - فروشگاه مشهد برق
 


سنسور های دما و رطوبت ماشین های جوجه کشی از نوع دیجیتال و ارجینال بوده و از جدید ترین سنسور های ارائه شده میباشد و دارای بیش از 95 درصد بازدهی در بازکردن تخم انواع طیور میباشد.

همچنین کنترلر های دما و رطوبت ماشین های جوجه کشی ارائه شده توسط ما، اولین کنترلر های هوشمند و تمام اتوماتیک میباشد که نیاز به هیچ تنظیماتی توسط کاربر ندارد و لازم به ذکر است که کاربر بدون هیچ دانشی در مورد جوجه کشی میتواند این کنترلر ها را بر روی انواع دستگاه های جوجه کشی نصب کرده و فقط تخم پرنده ای را که داخل دستگاه گذاشته انتخاب کرده و کلید شروع را بزند. دستگاه به صورت اتوماتیک تمام کار های لازم را تا آخرین روز در آمدن جوجه ها از تخم انجام خواهد داد.

لازم به ذکر میباشد که در کنترلر های سایر همکاران، بایستی در روز اول برای هر پرنده ای مقدار دما و رطوبت و زمان چرخش تخم ها را تنظیم کنید (در زمان ستر) و همچنین سه روز قبل از باز شدن تخم ها نیز (زمان هچر)، بایستی دما و رطوبت را برای زمان هچری آن پرنده تنظیم نمایید و چرخش را بصورت دستی متوقف کنید، یعنی به طور کلی بایستی در مورد مقدار دما و رطوبت و زمان چرخش تخمها برای هر پرنده ای در زمان ستر و هچر، اطلاعات کافی را داشته باشید، در صورتی که کنترلر های ما فوق هوشمند بوده و بدلیل بانک اطلاعاتی که در حافظه دستگاه در مورد هر پرنده قرار دارد، نیاز به هیچ تنظیمات و اطلاعاتی نیست و فقط کافیست که نام پرنده را انتخاب کنید و تخم آن پرنده را داخل دستگاه قرار دهید, دستگاه بصورت کاملا هوشمند تمام تنظیمات را در زمان ستر و هچر طبق برنامه روزشمار خود برای آن پرنده انجام خواد داد.

 نکته مورد توجه اینکه در صورتی که برای خرید دستگاه جوجه کشی نمیتوانید زیاد هزینه کنید، توسط آموزش های همین سایت، که به طور کامل نحوه ساخت دستگاه جوجه کشی را آموزش داده ایم، میتوانید خودتان دستگاه جوجه کشی بسازید و  از انواع کنترلرهای همین سایت نیز به عنوان کنترل کننده دما و رطوبت و تایمر چرخش تخم ها استفاده کنید. قطعات مورد نیاز برای ساخت دستگاه جوجه کشی نیز در همین سایت برای فروش قرار دارد.

 

 

نکته مهم در مورد اعتبار فروشگاه مشهد برق و نحوه اعتماد مشتری جهت خرید اینترنتی از فروشگاه مشهد برق

 

از آنجا که داشتن درگاه بانکی برای هر سایتی امکانپذیر نیست و بانک ها ملزم به دریافت تاییدیه از سامانه ایی نماد که زیر مجموعه وزارت صنایع و معادن است می باشند، نماد اعتماد از این سامانه با ارائه مدارک و مجوز های لازم دریافت شده و با بانک ملت قرارداد همکاری بسته شد.

نماد اعتماد این سایت را در پایین صفحه مشاهده کنید و با کلیک روی آن به مشخصات صاحب سایت دسترسی یابید.

 

بحث اعتماد به سایت و تضمین دریافت محصول خریداری شده:


با توجه موضوع "نماد اعتماد الکترونیک" که در بالا به آن اشاره شد، در صورت خرید از این سایت شما می دانید که از چه سایتی خرید کرده اید و مشخصات صاحب سایت را در اختیار دارد. مبلغ واریزی شما کاملا مشخص است که از کدام بانک و شماره حساب به کدام بانک و شماره حساب چه شخصی واریز شده است و همه این ها قابل پیگیری است.در صورت عدم دریافت محصول خریداری شده و یا معیوب بودن و یا عدم تطبیق با چیزی که خریداری نمودید، می توانید یا سایت تماس بگیرید تا مشکل شما رفع گردد.

در هنگام خرید اینترنتی از این سایت و یا هر سایت دیگری که دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد، با رعایت نکات ایمنی، مطمئنا هیچ مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد.

در پایان ثبت سفارش، کد رهگیری پرداخت بانکی شما که معمولا یک عدد می باشد در اختیار شما قرار میگیرد که این عدد در سیستم بانکی کشور قابل رد گیری می باشد و تمام مراحل انتقال مبلغ از ابتدا تا انتها قابل مستند سازی می باشد.این عدد به همراه کد ثبت سفارش و بقیه اطلاعات شما در پروفایلتان باقی می ماند و در هر زمان و هر مکانی می توانید با مراجعه به سایت به آن دسترسی داشته باشد.

برای اطمینان بیشتر می توانید این اعداد را روی کاغذ یادداشت کنید و یا روی کامپیوتر یا موبایل خود ذخیره نمایید.

 

فروشگاه مشهد برق دارای نماد اعتماد الکترونیک از سازمان صنعت، معدن و تجارت میباشد.

برای اطمینان از عملکرد مشهد برق بر روی عکس زیر کلیک نمایید:

مجوز شرکت مشهد برق جوجه کشی

 

همچنین فروشگاه مشهد برق دارای تائیدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد:

 

مجوز شرکت جوجه کشی مشهد برق

 

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف  وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت ها داده می‌شود.

نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی وبگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد. و مجددا قابل تمدید میباشد.

نماد دائم یک ستاره: : اعطای نماد دائم، مستلزم احراز مجموعه‌ای از معیارهاست.

قوانین و آئین‌نامه‌ها: آگاهی از حقوق مصرف‌کننده حق تمامی شهروندان است. با مطالعه و آگاهی از قوانین، در خریدها می‌توانیم موارد قانونی را از فروشندگان مطالبه نماییم.

هدف از اعطای نماد اعتمادالکترونیکی: هدف از تدوین این سند تشریح جزییات کلیه فرایندهای مربوط به ارزیابی کسب و کارهای اینترنتی، شاخص‌های ارزیابی و اعطای نماد اعتماد الکترونیک بر اساس شاخص‌های مذکور، به علاوه نحوه نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های کسب و کارهای اینترنتی و رسیدگی به تخلفات آنها و نیز شکایات مصرف‌کنندگان می‌باشد..

نکات دریافت نماد اعتماد الکترونیکی: 
امکان کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیک وجود داشته باشد.
با عرض تاسف بعضی از طراحی سایت‌ها صرفاً از علامت نماد اعتماد الکترونیک بهره می‌برند و این نماد حالتی تزیینی و فریبکارانه برای آن‌ها دارد (که بنا به ضوابط در صورتی که این نحوه گذاشتن نماد در سایتی دیده شود مورد پیگرد قانونی خواهد بود) دقت کنید که این وقتی بر روی این نماد قرار می‌گیرید قابلیت کلیک شدن را داشته باشد و بعد از کلیک بر روی آن بایست بتوانید داخل سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیک بشوید که با آدرس اینترنتی http: //www. enamad. ir شناخته می‌شود و می‌توانید در این سایت سایت‌های با مجوز رسمی این مرکز را ببینید.
همواره پیش از پرداخت نشانی اینترنتی بالای صفحه سایت را بررسی نمایید. این آدرس اینترنتی بایست به بانک مربوطه تعلق داشته باشد و به صورت دقیق همان نشانی اینترنتی بانک در آنجا نوشته شده باشد.
در صفحه پرداخت که برایتان گشوده می‌شود قبل از هرکاری و پیش از داخل شدن داده‌ها کد کپچا را رفرش و لود دوباره نمایید. (کدی که به منظور معلوم شدن هویت شما بوده و از ورود ربات‌ها جلوگیری می‌کند و بایست مطابق با آنچه در کادر آمده نوشته شود) غالباً در صفحه‌های تقلبی این کدها قابلیت رفرش را ندارند.
منظور از کد کپچا همان کدی است که مطابق عکس زیر از شما میخواهد که عبارت تصویر را وارد نمایید:

کد کپچا
 

تعهدات دارنده نماد اعتماد الکترونیکی:
دارنده نماد اعتماد الکترونیکی موظف است:
تمامی تعهدهای مندرج در این دستورالعمل و پیوست‌های آن و همچنین مفاد متن تعهدنامه‌ای که هنگام صدور نماد اعتماد به صورت رسمی از ایشان اخذ شده است را در تمام مدت فعالیت و اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی به طور کامل و دقیق رعایت نمایند.
هرگونه تغییر در کسب و کار در خصوص شاخص‌های اعطای نماد اعتماد را در اسرع وقت به مرکز اعلام نمایند.
تجهیزهای استاندارد مورد تأیید مرکز را به کار گیرد.
به مکاتبات –اعم از الکترونیکی و فیزیکی-و اخطارهای صادره از سوی مرکز و دستگاه‌های نظارتی، حداکثر طی دو روز کاری پاسخ دهد.
اطلاع‌ها، گزارش‌ها و کلیه مستندهای درخواستی مرکز و دستگاه‌های نظارتی را در مدت زمان ابلاغ شده ارائه نماید.
در زمان تعلیق نماد اعتماد از قبول تعهدات جدید خودداری نمودهو مطابق دستورالعملهای ابلاغی و با هماهنگی مرکز، صرفاً به ارائه تعهدات قبلی عمل نماید. در غیر اینصورت، نماد اعتماد وی ابطال خواهد شد.
احکام صادره از سوی کمیته نظارتی را به صورت کامل و دقیق اجرا نماید.
کلیه شرایط لازم جهت ورود بازرسان به کلیه اماکن و محل‌های فعالیت و دسترسی به تجهیزهای مرتبط با موضوع فعالیت را بنا به تشخیص مرکز، جهت انجام وظایف نظارتی برای مرکز فراهم آورد.
شخص حقوقی دارنده نماد اعتماد موظف است قبل ازهر گونه تغییر در اساسنامه، امور مربوطه به مدیریت، نام و نشان، موضوع و محل فعالیت خود را به اطلاع مرکز رسانیده و تائیدیه لازم را دریافت نماید، در غیر اینصورت نماد اعتماد شرکت توسط مرکز به مدت دو ماه تعلیق، و در صورت استمرار، نماد اعتماد ابطال خواهد شد.
چنانچه در اشخاص حقوقی، دارنده نماد اعتماد یا مدیرعامل محجور شود یا فوت نماید، هیئت مدیره موظف است مراتب را تا ۱۵ روز به صورت کتبی به مرکز اعلام، و تا یک ماه نسبت به جایگزینی مدیر عامل واجد شرایط اقدام نماید. در غیر اینصورت نماد اعتماد به مدت دو ماه تعلیق می‌شود و اگر در مدت یاد شده شرایط مورد نظر را فراهم ننماید، نماد اعتماد شرکت ابطال خواهد شد.
چنانچه شخص حقیقی دارنده نماد اعتماد قصد واگذاری کسب و کار به غیر را داشته باشد، موظف است مراتب را تا ۴۸ ساعت به صورت کتبی به مرکز اعلام نماید و تا یک ماه نسبت به معرفی مالک جدید کسب و کار اقدام و موافقت مرکز را اخذ نماید. در این مدت نماد اعتماد تعلیق می‌شود و درغیراینصورت، نماد اعتماد الکترونیکی ابطال خواهد شد.

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

44 نظر
رضا فرامرزی
پنج شنبه نهم آبان ۹۸
پاسخ
()
()
رضا فرامرزی
سلام خسته نباشيد من يک دستگاه جوجه کشي واسه شترمرغ در حد 12تايي مي خام لطفا قيمت بدين البته براي تخم مرغ و کبک و بوقلمون هم استفاده شود
پاسخ مدیر سایت
سلام 12تایی شترمرغ موجود هست.توی سایت قیمت و توضیحات رو مطالعه بفرمایید
پاسخ مدیر سایت
محمد امین گلبازخانی پور
جمعه سوم خرداد ۹۸
پاسخ
(1)
(0)
محمد امین گلبازخانی پور
سلام جناب مهندس زنده دل خدا قوت ميگم خدمت شما و همه همکاران اون. کنترلرها کي موجود ميشه. باسپاس
پاسخ مدیر سایت
باسلام.وقت بخیر.روند تامین موجودی در حال انجام هست.انشاالله تا ۳ روز دیگر تامین موجودی انجام میشود
پاسخ مدیر سایت
محمد امین گلبازخانی پور
چهارشنبه یکم خرداد ۹۸
پاسخ
(1)
(0)
محمد امین گلبازخانی پور
با عرض سلام و درود خدمت جناب آقاي مهندس زنده دل و کادر مشهد برق.ميخواستم بدونم که کنترلر جوجه کشي چه موقع موجود ميشه؟ با تشکر
پاسخ مدیر سایت
باسلام و احترام.انشاالله ظرف ۲ الی ۳ روز آینده موجودی تامین خواهد شد.روند تست کنترلرها کمی زمانبر هست
پاسخ مدیر سایت
علی حسین زاده
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
(1)
(0)
علی حسین زاده
ممنون وسپاس که اطلاعات در اختيار عموم قرار ميدهيد به اميد سرافرازي شما
پاسخ مدیر سایت
سلام.در حد توان و زمان در دسترس سعی میکنیم به تمام افراد در زمینه کار در منزل و ایجاد یک خود اشتعالی کمک کنیم..انشاالله که در اتتقال دانش اشتباهی رخ ندهد و هم خدا و هم خلق خدا راضی باشند.
پاسخ مدیر سایت
مرتضی نیک مقام
دوشنبه سیزدهم اسفند ۹۷
پاسخ
(2)
(4)
مرتضی نیک مقام
آرزوي سلامتي و پيروزي روزافزون براي مديريت محترم و پرسنل دلسوز شرکت مشهد برق دارم.دعاي خير مردم بدرقه زندگي شما هست.
پاسخ مدیر سایت
باتشکر از شما
پاسخ مدیر سایت
امیر حسین تیموری
دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷
پاسخ
(6)
(7)
امیر حسین تیموری
سلام خسته نباشيد من شنيدم دستگاه هاتون با اسکندري رقابت ميکنه درسته يا نه
پاسخ مدیر سایت
سلام.ممنون.شما هم خسته نباشید. ما سعی میکنیم با تمام همکاران رفاقت کنیم بعد رقابت.جنس استیل بروز ترین جنس موجود توی بازار هست. لازم به ذکر میباشد که تمام دستگاه های صنعتی بهداشتی مانند یخچال قصابی، شیر سردکن، یخچال لبنیات که وزارت بهداشت روزانه بازدید میکنند از این طرح و جنس میباشند.موفق باشید
پاسخ مدیر سایت
محمدعلی رجایی
دوشنبه چهاردهم آبان ۹۷
پاسخ
(9)
(1)
محمدعلی رجایی
سلام آقاي مهدي زنده دل رجايي هستم از افغانستان که در حدود دوسال قبل در کارخانه شما آمدم فعلا در افغانستان مي باشم توليد جوجه شتر مرغ را راه اندازي نمودم با خريد يک دستگاه از شما توسط آقاي رحيمي که تولد جوجه شتر مرغ در هرات دارنددستگاه بصورت اتوماتيک نمي چرخد علتش چيست؟پمپ آب پمپاژ نمي کندلطف نموده هر چه سريعتر عيب دستگاه را با در ميان بگذاريد تا به زود ترين وقت برطرف گرددچونکه تخم ها داخل دستگاه است صدمه نبينداز همکاري شما جهان سپاس را دارم
پاسخ مدیر سایت
سلام وقت بخیر.لطفا با این شماره (09156851224)در تلگرام پیام دهید تا همکارن فنی ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.احتمالا کلید شروع دوره را نزده اید و دستگاه در حالت هچر میباشد.حتما در تماس باشد که راهنمایی نماییم.در ضمن شترمرغ چون رطوبت ان پایین میباشد پمپ آب خیلی کم روشن میشود.حتما پیام بگذارید در تلگرام. این هم لینک کانال تلگرامhttps://t.me/joinchat/AAAAAD62d_Q6fPVzVJkQZQ
پاسخ مدیر سایت
مجید احمدی
شنبه بیست و هشتم مهر ۹۷
پاسخ
(3)
(5)
مجید احمدی
سلام.ضمن تشکر بابت پشتيباني و خدمات بسيار خوب مشهد برق يک سوال دارم. آيا دستگاه بعد از سه سال کارکرد نياز به کاليبره دارد؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام. خیر.البته با شرکت تماس بگیرید که جهت احیای سنسور به حالت اولیه و فعال نمودن سیستم خود کالیبره، شما را راهنمایی کنند.به صورت تلفنی.موفق باشید
پاسخ مدیر سایت
علی رضایی
یکشنبه بیست و چهارم تیر ۹۷
پاسخ
(7)
(6)
علی رضایی
سلام. از تمام کارمند ها و کارگران مشهد برق به خاطر دستگاه هاي بسيار با کيفيتي که توليد ميکنند تشکر ميکنم. خداييش خدا به شما و علي الخصوص مديريت مشهد برق برکت بدهد. دستگاه 1000 تايي که برج 1 امسال از شما خريدم و براي بوقلمون استفاده کردم، واقعا روند زندگي من را عوض کرد و براحتي زندگي چهار نفره مان را اداره ميکنم.خدا به شما اجر بده که توي اين اوضاع بيکاري، قيمت دستگاه ها را ثابت نگه داشتيد و کيفيت را کم نکرديد
پاسخ مدیر سایت
باسلام.از رضایت شما خشنودیم و همینکه جهت کارآفرینی گامی برداشته ایم خدارا شاکریم.
پاسخ مدیر سایت
میرزا عبدالعلی عباسی مقدم
پنج شنبه هفدهم خرداد ۹۷
پاسخ
(7)
(2)
میرزا عبدالعلی عباسی مقدم
با سلام آقاي زنده دل ، لطفا بارکد اداره پست را ارسال بفرماييد تا مرسوله را رديابي کنم چون مرسولات پستي حد اکثر سه روزه به مقصد مي رسه
پاسخ مدیر سایت
با سلام و خسته نباشید. لطفا به قسمت اخرین تراکنش های حساب کاربری خود مراجعه فرمایید.کد رهگيري پستي 299829708100057620986111پست پيشتاز
پاسخ مدیر سایت
محمد علی حسین زاده
چهارشنبه نهم خرداد ۹۷
پاسخ
(7)
(4)
محمد علی حسین زاده
سلام ۲/۱۸يه برد سفارش دادم هنوز نيامدهاس ام اس هم برام نيامده واسه شماره پيگيري مرسله پستي من چطوري پيگير شم
پاسخ مدیر سایت
با سلام.عکس رسید پستی در تلگرام برای شما ارسال شده است.چون سفارش شما به صورت تلفنی بوده و حساب کاربری ندارید
پاسخ مدیر سایت
شاپورحسین زاده
پنج شنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۷
پاسخ
(5)
(5)
شاپورحسین زاده
سلام من يه دستگاه از اين شرکت مشهد برق خريداري کرده ام حالا برد دستگاه سوخته آيا بايد برد رو به شرکت جهت تعمير بفرستم يا يکي ديگه بخرم ضمن من بايد از چه کانالي باچه روشي اين برد رو بخرم ضمن درود برشما وتمامي کارکنان شرکت مشهد برق خدايش از دستگاهي که تواين مدت داشتم خيلي راضي بودم وهستم کارتون عالي خسته نباشيد
پاسخ مدیر سایت
سلام.احتمال سوختن برد خیلی کم هست. در هر صورت با توجه به گارانتی انجام وظیفه خواهد شد.
پاسخ مدیر سایت
آقای جابری
دوشنبه بیست و هفتم آذر ۹۶
پاسخ
(3)
(5)
آقای جابری
من 3 سال پيش دستگاه 1850 تايي از شرکت شما خريدم.با توجه به اينکه تا الان پرورش کبک داشتم و خداراشکر حدود 90 درصد بازدهي داشتم، اگر بخواهم پرورش قرقاول را شروع کنم، آيا همين درصد جوجه کشي را خواهم داشت؟ ممنون ميشم راهنمايي کنيد.در ضمن از کيفيت دستگاه و مخصوصا دستگاه کنترل با موبايل شما بسيار راضي هستم.خدا خيرتون بده
پاسخ مدیر سایت
سلام.خداراشاکریم.بله در کل بوقلمون و کبک جزو طیوری هستند که براحتی نمیشود جوجه کشی کرد، مخصوصا اگر دما و رطوبت دستگاه نوسان زیاد داشته باشد. بنابراین با توجه به راندمان 90 درصدی شما در تخم کبک، با اطمینان خاطر میتوانید از تخم های گران قیمتی مثل بوقلمون و قرقاول نیز جوجه کشی نمایید.در پناه حق
پاسخ مدیر سایت
علی کاویان
سه شنبه سی ام آبان ۹۶
پاسخ
(3)
(4)
علی کاویان
سلام سايتتان عاليست مطالب بسيار مفيدي داردبنده يک دستگاه کنترلر از شرکت شما تهيه کردم و ميخوام با اون دستگاه جوجه کشي288 تايي درست کنم ولي براي تامين رطوبت نميدونم بايد از چه چيزي استفاده کنم چون دستگاه بخور قطرات آب توليد ميکنه به سنسور آسيب ميرسونه. لطفاً راهنماييم کنيدممنون و سپاسگزارم
پاسخ مدیر سایت
باسلام.بهترین و بی ضرر ترین و راحت ترین روش تامین رطوبت این هست که یک ظرف آب بزرگ کف دستگاه بگذارید و فن هم بالای آن نصب شود.برای اطلاعات بیشتر میتوانید در تلگرام درخواست راهنمایی دهید.
پاسخ مدیر سایت
اسماعیل احمدی
سه شنبه سیزدهم تیر ۹۶
پاسخ
(8)
(5)
اسماعیل احمدی
با سلام و خسته نباشید من یکی از مشتری های شما هستم و از اطلاعات کامل شما و حمایت چه فروش و چه ساخت دستگاه و حقوق مصرف کنده از شما کمال تشکر رو دارم ،.با ارزوی روزهای خوب برای شما در ادامه پیشرفت .
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . راهنمای سایت برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ضمانت اصل بودن کالا کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
logo-samandehi
telegram